Şeyma Subaşı düğün davetiyesini paylaştı! Sosyal medyada kendisini uyardı

Geçtiğimiz aylarda Mısırlı iş insanı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile ayrıldıklarını duyuran fenomen isim Şeyma Subaşı, “Sizlerin de bildiği ve şahit olduğu üzere yaklaşık 1.5 yıldır Meedo Alsaloussi ile yaşadığımız birlikteliğimizi, karşılıklı anlaşarak sonlandırma kararı aldık. Her bağlantıda olabileceği üzere biz de yaşadığımız uyuşmazlıklar sonucu bağlantımızı sürdüremeyeceğimize karar verip hürmet çerçevesinde yollarımızı ayırdık. Aldığımız bu karar ve yaşadığımız hassas sürece siz pahalı takipçilerim ve basın mensuplarının hürmet ve anlayışını rica ediyorum” sözlerini kullanmıştı.

Ancak bir dargın bir barışık çiftin bu ayrılıkları da uzun sürmemiş, ikilinin barıştığı öğrenilmişti. Subaşı’nın kızı Melisa’nın, Meedo ile Louvre Müzesi’nin önünde çekilen fotoğrafı gündeme bomba üzere düşmüştü. Wewontliemagnew’deki habere nazaran çift Paris’te lüks bir otelde birlikte kalıyordu.

ŞEYMA VE MELİSA’YI KOLUNA KAZITTI

Geçtiğimiz haftalarda Şeyma Subaşı’nın sevgilisi ile güneşlendiği anları paylaştığı manzaralarda ortaya çıkan ayrıntı ise magazin gündemini adeta sallamıştı. Manzaralarda, Mohammed Alsaloussi’nin omzunda Şeyma ve Melisa isimlerinin yazdığı görülmüştü. Alsaloussi’nin, iki ismin ortasına sonsuzluk işareti eklettirmesi de öbür bir ayrıntıydı.

DİKKAT ÇEKEN PAYLAŞIM

 Subaşı, geçtiğimiz hafta yaptığı bir paylaşımla tekrar tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Sevgilisiyle çekilen yeni pozlarını 3 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından paylaştıktan sonra, sayfasının öyküler kısmından de yayınladı.

Bu paylaşımına, “Karın olmak için sabırsızlanıyorum” bildirisini yazan ve gelinlikli bayan emojisi ekleyen 32 yaşındaki Subaşı, iş insanı sevgilisiyle yakında evleneceğinin düşünülmesine sebep oldu.

“MUTLULUĞUNU TOPLUMSAL MEDYADA PAYLAŞMA ŞEYMA”

Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, son olarak Mısırlı iş insanı sevgilisi Meedo ile evlilik davetiyesini toplumsal medyadan paylaştı. “Mutluluğunu artık toplumsal medya hesabından paylaşma Şeyma” diye kendini uyaran toplumsal medya fenomeni “Mutluluk bir seçimdir ve ben bu formda çok memnunum. Bazen de onları paylaşırım. Her neyse ben çok heyecanlıyım” diyerek evleneceğini duyurdu.

“BENİ AİLEMDEN İSTEDİ”

Öte yandan Subaşı, geçtiğimiz sene YouTube kanalından ayrılmadan öne Alsalouissi ile yaptıkları evlilik hazırlıklarına dair açıklamalarda bulunmuştu. Bodrum’da aile tatili yaptıklarını belirten Subaşı, anne ve babasının Mohammed Alsaloussi’yi çok sevdiğini ve yeterli anlaştıklarını söylemişti. “İsteme oldu aslında. Meedo beni ailemden istedi” diyen Subaşı, Bodrum’da daha fazla yakınlaştıklarını söz etmişti.

Esprili bir lisanla, “Herkes evlilik ne vakit diye soruyor. Evlilik kadar başınıza taş düşsün” halinde konuşan Subaşı, “Belki de evlendik. Nereden biliyorsunuz?” diyerek, evliliğe bu kadar mana yüklemenin mantıklı olmadığını ima etmişti. Düğün ile ilgili de açıklama yapan Subaşı, düğünü evvel Ibiza’da yapmayı düşündüklerini lakin çok fazla çabuk etmemek için iptal etme kararı aldıklarını söylemişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir